Átalakítás alatt!! Részben működik az oldal, lehet használni, de még nem olyan klassz, mint amilyennek szeretnénk. Pomázi Cseresznye a pomáziak és a turisták kiskátéja

Válaszolt a vízművek a szennyvíztúlfolyásra


Néhány héttel ezelőtt a Szentendrei úti átemelőből ömlő szennyvízről tettem közzé felvételeket, s egyben értesítettem a katasztrófavédelmet, a zöldhatóságot, a jegyzőt és a szolgáltató vízműveket.

A poszthoz érkezett hozzászólások szerint hasonló a helyzet a Kurucz utcai, a Fűzfa utcai és a Patakros utcai átemelőnél is.

A következő nagyobb esőzésnél pedig Szathmári Kristóf élő közvetítésben hívta fel a figyelmet arra, hogy a Teleki utcában is bugyog fel a szenny a csatornából, s folyik az árokba. Kiderült, hogy már 2009. óta küszködnek a problémával, de azóta sem történt érdemben semmi.

Mivel válasz a levelemre múlt héten még nem érkezett, felhívtam a katasztrófavédelmet, mikor számíthatok a reagálásukra. Annyit ígértek, hogy megvizsgálják, hogy a szennyvízátemelőnél a növényzet takarásában lévő jókora átmérőjű kifolyó cső (képünkön) vajon a terveknek megfelelően készült-e.

A vízművektől a napokban kaptam választ, amit itt teszek közzé:


Bejegyzés dátuma:

Kategóriák:

Hozzászólások

Vélemény, hozzászólás?